Tepaliukas nuo šalčio Skruostams

Nauja prekė

Sudėtis/ Ingredients: Olea Europaea oil*, Cocos nucifera oil*, Cera Flava, D-Mixed Tocopherol (vit.E), Lavandula angustifolia oil *, Linalool**, Limonene **.
* – Ekologiški ingredientai ** - Eterinių aliejų sudėtinės dalys

Smulkiau

9 Prekės

8,99 €

Apie prekę

Skruostų tepaliuko sudėtis: natūralus bičių vaškas, aukščiausios kokybės alyvuogių aliejus, kokosų aliejus, vitaminas E, levandų et.aliejus.
Vartoti tik išoriškai. Saugotis, kad nepatektų į akis. Prieš vartojant rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą
---> Natūralus nerafinuotas kokosų aliejusyra laikomas viena iš geriausių natūralių sudedamųjų bet kokios kūno priežiūrospriemonės dalių. Jis stabdo laisvųjų radikalų susidarymą ir saugo nuo jųžalingos griaunamosios veiklos. Jis padeda išvengti rudų dėmelių ant odos irkitų nemalonių odos senėjimo reiškinių, o įsigėręs į odą ir į jungiamojoaudinio ląstelių struktūras saugo nuo pernelyg smarkaus, žalojančio saulėspoveikio. Jį naudojant jungiamasis audinys išlieka tvirtas ir elastingas, odanesudrimba ir nesusiraukšlėja. Kai kuriais atvejais kokosų aliejus net padeda regeneruotis pažeistai arba sergančiai odai.Ilgalaikiu poveikiu pasižymintis kokosų aliejus ne tik suteikia laikin ąpagalbą odai, bet ir padeda ją gydyti, skatina jos regeneracijos procesus,sugrąžina odai jaunatvišką išvaizdą. Kokosų aliejus padeda pašalinti mirusiasodos epidermio ląsteles, todėl oda tampa lygesnė, glotnesnė, plonesnė ir labiauspindi sveikata. Kokosų aliejus, įsismelkdamas į gilesnius odos sluoksnius,taip pat stiprina poodinius audinius.
---> Vitaminas E. vitamino E nauda grožiui – galimybė sumažinti ar visiškai panaikinti randus. Antioksidantai, esantys vitamine E pagreitina pažeistos odos gijimo procesus. Vitaminas E drėkina odą ir padeda greičiau atstatyti pažeistą sluoksnį. Vitaminas E padeda kovoti su raukšlėmisVitaminą E galite naudoti kovai su raukšlėmis, mimikos žymėmis ir kitomis su amžiumi atsirandančiomis odos dėmelėmis. Vitaminas E padeda panaikinti kenksmingų UV spindulių bei laisvųjų radikalų odai padarytą žalą. Vitaminas E netgi gali padidinti kolageno, skatinančio odos elastingumą, gamybą, kas apsaugo nuo odos senėjimo požymių.
---> Alyvuogių aliejuje yra antioksidantų – vitamino E, polifenolių, fitosterolių. Antioksidantai, naudojami lokaliai, gali padėti apsaugoti odą nuo ląstelių degeneracijos bei priešlaikinio senėjimo. Alyvuogių aliejaus sudėtyje esantis vitaminas E padeda atkurti odos glotnumą ir apsaugo nuo ultravioletinių saulės spindulių bei žalingo aplinkos poveikio. Skvalenas didina odos elastingumą ir suteikia odai stangrumą bei natūralų švytėjimą.

Gamintojas:MB Meprita
Adresas: Žvejų g. 58,
Ringaudai, Kauno raj. Lietuva.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: