NAUDOJIMOSI SĄLYGOS

DRAUDŽIAMOS AUTOMATINĖS UŽKLAUSOS

Draudžiamas automatinių užklausų į svetainę www.honeybee.lt ir jos serverį. Norint įsitikinti, kad užklausimą vykdo ne robotas gali reikti įvesti CAPTCHA kodą ar pasinaudoti kitu autentifikavimo būdu.

ASMENINIAI DUOMENYS

Registracijos metu Jūsų pateikti duomenys išsaugomi duomenų bazėje. Duomenys bazėje laikomi 500 dienų. Po to automatiškai šalinami. Nebent to pageidausite anksčiau. 

Duomenys renkami, kad žinotume, į kur pristatyti užsakytas prekes ir kaip su Jumis susisiekti atvykus. Taip pat, pageidaujantiems sužinoti mūsų naujienas, siunčiami atskiri informaciniai pranešimai el.paštu.

Renkami šie Jūsų asmeniniai duomenys: vardas, pavardė, el.pašto adresas, nurodytas pristatymo adresas ir telefono numeris. Jūs turite teisę bet kada pareikalauti visos asmeninės informacijos ištrynimo arba pateikti Jums visą mūsų turimą informaciją apie Jus.

Jūs turite teisę pateikti skundą VDAI (valstybines asmens duomenų apsaugos inspekcijai), jei manote, jog Jūsų duomenys tvarkomi netinkamai. 

Apmokėjimas

Apmokėti už prekes galite visais parduotuvėje nurodytais būdais. Tačiau draudžiama apmokėjimą atlikti iš nelegaliu būdu gautos kreditinės kortelės ar nelegaliai naudojantis kito asmens sąskaita. Jei sužinosime apie tokius atvejus visi duomenys iškart bus perduodi teisėsaugos institucijoms.