Taičio Gardenijų Monoi

Nauja prekė

Sudėtis/ Ingredients: Cocos nucifera Oil, Gardenia Tahitensis Flower Extract.

Kilmės šalis: Taitis
Dėmesio pakuotė pasikeitė į tamsaus stiklo! 

Smulkiau

15 Prekės

7,99 €

Apie prekę

MONOI - polinezijos moterų grožio paslaptis. "Monoi" senovės maorių kalba reiškė "kvepiantis aliejus". Iš tiesų, šis aliejus yra švelnaus gėliško gardenijų kvapo. Monoi de Tahiti yra saldaus, ilgai išliekančio Taičio gardenijos kvapo - tai lyg natūralūs kvepalai Jūsų odai!

Tradiciškai monoi nuo seno buvo naudojamas ir kūdikių odelės priežiūrai. Vos tik gimusius kūdikius ištepdavo monoi nuo galvos iki kojų ir vėliau tokį ritualą kartojo nuolat, mat monoi natūraliai drėkina kūdikių odelę, apsaugo nuo nudegimo saulėje, taip pat nuo vabzdžių įgėlimo ir kito neigiamo aplinkos poveikio.

Polinezietės nuo seno garsėja savo juodais ilgais sveikais plaukais. Viena šio grožio paslapčių - Monoi, kuris suminkština plaukus, juos drėkina, suteikia plaukams natūralaus žvilgesio, apsaugo nuo neigiamo aplinkos poveikio. Dėl monoi kondicionuojančių savybių šis aliejus naudojamas ir kaip plaukų kaukė. Naudojant Monoi, plaukai tampa lengvai šukuojami, minkšti ir žvilgantys.

Monoi ypatingai tinkamas naudoti sausai ir išsausėjusiai odai drėkinti. Tepkite monoi aliejumi visą kūną po kiekvieno prausimosi, plaukiojimo baseine ar saulės vonių, nes taip bus atstatomas odos balansas, oda bus natūraliai drėkinama, ji taps švelni ir minkšta. Monoi rekomenduojama naudoti ir nėštumo metu, siekiant drėkinti odą ir išvengti strijų atsiradimo. Reguliariai bent kartą per dieną monoi reikėtų įmasažuoti į odą, kur siekiama išvengti strijų.

Dėl natūraliai esančio augalinio vaško monoi aliejus mūsų klimato sąlygomis yra kietos koncistencijos ir skystėja 22 laipsnių temperatūroje. Laikydami monoi šiltai, turėsite skystą, o vėsiai - kietą aliejų.

Rekomenduojame naudoti: Kaip kūno balzamą - ypač sausai odai, kūdikių odelei, nėščiosioms strijų prevencijai, kaip plaukų kaukė, suteikianti plaukams blizgesio. kaip papildomą priemonę nuo UV spindulių, sudrėkinanti odą, padedanti įgyti tolygų įdegį (neatstoja specialių kremų nuo saulės)

Naudojimas: Naudojamas vienas arba sumaišytas su kitais sviestais (taukmedžio sviestais) ir/ar aliejais. Po dušo ar vonios įtrinkite drėgną odą. Naudojant kaip plaukų kaukę, ištepkite plaukus ir laikykite kelias valandas arba per naktį. Išplaukite plaukus šampūnu.

Sudėtis: Taičio gardenijos (Gardenia tahitensis) žiedų ištrauka kokosų (Cocos nucifera) aliejuje. 
Gamintojas:MB Meprita
Adresas: Žvejų g. 58,
Ringaudai, Kauno raj. Lietuva.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: