Bitės virusų skydas

Nauja prekė

Sudėtyje patys aršiausi virusų priešai: čiobrelių eterinis aliejus, citrinų eterinis aliejus, pušų eterinis aliejus, eukalipto ir levandų eteriniai aliejai, viskas sumaišyta su frakcionuotu kokosų aliejumi, todėl saugu naudoti tiesiai ant odos.

Smulkiau

18 Prekės

6,99 €

Apie prekę

Klausiate kaip apsisaugoti nuo virusų, svarbiausia turbūt šaltas protas, objektyvus aplinkybių vertinimas ir asmeninė higiena. Bet siūlome ir šiokia tokia papildomą pagalbą, eterinių aliejų mišinį Bitės virusų skydas. Patepame aliejumi po nosyte, kaklą ar riešus ir taip su mažiname galimybę virusui patekti pro kvėpavimo takus, o patekę į kraują eteriniai aliejai aktyvuoja imuninės sistemos darbą. Tepkite riešus ir kaklą - taip leisdami eteriniams aliejams aktyvuoti Jūsų imuninę sistemą.  Rutulinis aplikatorius leis patogiai pasinaudoti apsauga esant bet kur:mokykloje darželyje, biure, mašinoje, koncerte, prekybos centre ar net lėktuve! Esant poreikiui tepti kas 2 valandas.
Vartoti tik išoriškai.Prieš vartojant rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą. virusas virusams virusų skydas aliejus imunitetas liga sloga kosulys

13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: